fbpx

Onwoods
Ettevõttest

OnWoods omab 7+ aasta pikkust kogemust. Peamiseks tegevusvaldkonnaks on puidu ja plastide CNC freesimine, lõikamine ja graveerimine.

Oleme teostanud 500+ projekti. Logode freesimine, valguskastid, karikad, baariletid, lillekastid ja eriprojektid.

Meie tööd leiate Tallinna Lennujaamast, Transferwiseist kuni Tampere Ülikoolini.

Meie meeskonda kuuluvad originaalsed inimesed. Arhitektid, disainerid, ehitusspetsialistid ja visionäärid. Kõik me soovime luua midagi uudset. Lõhkuda raame ja avada 360° perspektiiv. Domelor on meie suurim ja ambitsioonikaim projekt. Omame puitkonstruktsioonide ja cnc freesimise valdkonnas 7+ aastast kogemust. OÜ OnWoods on teostanud 500+ edukat projekti. Omades antud valdkonnas pikka kogemust.

TAGASISIDE KLIENDILT

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoodsiga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.
—— Transfer Wise – Helen Paas – Training Coordinator

eristume koos klientidega

Meie suurim soov on näha kliente õnnestumas nii äriliselt kui emotsionaalselt. Meie kliendid julgevad eristuda ja kogeda midagi enamat.

Meie meeskond

team-member-image

Rasmus Paimre

Müük
team-member-image

Varmo Juurikas

Tootmine
team-member-image

Uku Mark Pärtel

Arhitekt
team-member-image

Henri Holland

Foto/Video

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST