fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
ilusad aiamajad

Ilusad aiamajad

funktsionaalsus ja ilus disain saavad kokku Domelori aiamajas.

Ilusad aiamajad aitavad teil oma aia ilmet parandada, kuid lisaks toovad kindlasti ka vajalikku funktsionaalsust ja paindlikkust, et saaksite seda täiel rinnal nautida.

aiamajad

Ilusate aiamajade valimine.

Turul on saadaval palju erinevaid aiamajad, kuid peamine on alati leida endale sobiv. Kuigi see võib tunduda lihtne, peate arvestama paljude asjadega. Suvemajad on igasuguse kuju ja suurusega ning enamik tavapäraseid valikuid sunnib sind seadma oma prioriteedid ühte asja – kas valima funktsionaalsust või eelistama ilusa disaini töökindlusele. Õnneks see enam nii ei ole. Tänu Domelori ilusale aiamajale saate parima ehituskvaliteedi, suurepärase funktsionaalsuse ja vastupidava disaini – seda kõike ühe moderne aiamaja näol.

Suurepärane disain.

Ilusad aiamajad on ehitatud kõiki olulisi kaalutlusi silmas pidades alustades värvilahendustest ja lõpetades õigete ehitusmaterjalide kombinatsioonidega. Kogenud meeskond aitab teil luua ja tuua unistuste ilus aiamaja otse teie koju. Domelori Ilusad aiamajad on ainulaadse minimalistliku disainiga, mille keskmes on peamiselt klaaspaneelid, mis on stabiilsuse suurendamiseks põimitud vineerist taladega – selle tulemuseks on ainulaadne kuju, mis pakub täielikku 360-kraadist vaadet, nii et saate nautida ümbrust ja omada täielikku kontrolli ventilatsiooni üle. Domelori lastemaja lahendus on eriti praktiline, sest ülevaade on täielik. Selle ilus aiamaja avatud kujundus pikendab teie välihooaega garanteeritult vähemalt 4 kuu võrra, olenemata sellest, kas lähete grillima või naudite sõprade seltsis värskendavat pokaali veini – ilusad aiamajad sobivad ideaalselt paljudele inimestele. Soovi korral võib see olla isegi sinu uus aiakuur.

Läbimõeldud lähenemine ehitusele.

Ilus aiamaja pole mitte ainult ilus, vaid ka väga praktiline. Olenemata sellest, milliseks te seda soovite, on teil tänu selle moodulkonstruktsioonile väga vähe probleeme selle koju või aeda transportimisega. Domelori ilusad aiamajad transporditakse osade kaupa, mis võimaldab nende ehitamisel suuremat paindlikkust. Tänu sellele pisidetailidele saab selle ehitada siseruumides või kohta, kus puudub selge juurdepääsutee, mis võib tavaliste suvemajade ehitamise raskeks muuta. Valides Domelori ilus aiamaja võid olla kindel, et saad ainult parimat.

Hea hinna-kvaliteedi suhe.

Selle Eestis ehitatud ilus aiamaja ainulaadne disain ammutab inspiratsiooni lõputust põhjamaisest loodusest ja kasutab selle ehitusse looduslikke materjale. Domelori Ilusad aiamajad on 3 meetri kõrgused, läbimõõduga 3,6 meetrit ja pindala 9m2, mis on enam kui piisav kuni 8 inimese mahutamiseks. Domelor võib olla ka laste aiamaja.

suvemajad
aiamaja

Disain põhineb kõrgeima kvaliteediga polükarboonpaneelide kasutamisel, mis parandavad nähtavust ja vastupidavust, ning vineertalasid, mis tagavad suurema stabiilsuse. 4 mm vineer on kaetud ilmastikukindla materjaliga, mis tagab teile parima kaitse elementide eest ja vihma ei tekita probleeme – ilusad aiamajad on disainitud praktilisust silmas pidades, nii et te ei pea selle pärast muretsema.

Sellised Ilusad aiamajad on soodsad tänu kõikehõlmavale hinnapaketile, mis algab 8800 eurost ja sisaldab meeskonna täielikku tuge algusest peale. Nii et kui ilus aiamaja on midagi, mis sulle meeldiks, siis ära enam otsi ja tutvu Domeloriga juba täna – ilusad aiamajad on suurepärane valik!