fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
Klaasist aiamajad

Klaasist aiamaja

Moodne ja avar hooajaline aiapaviljon.

Kui teil on klaasist aiamaja, säästate palju ruumi ja teil on vabadus otsustada, kuidas oma ruumi kasutada.

klaasist aiamaja

Võite küsida, milline võiks olla hea viis oma kinnistu piiratud ruumist rohkem funktsionaalsust esile tuua. Vastus on lihtne – klaasist aiamaja on universaalne lahendus, mis teenib sind ühtviisi hästi nii soojematel kui ka külmematel kuudel. Kuid enne kõike muud on ülimalt oluline valida just oma kodule ja eelistustele sobiv klaasist aiamaja.

Õnneks on üks kaasaegne ja mugav lahendus kõigile kättesaadav – Domelor klaasist aiamaja on stiilne valik igasse koju ja aeda, olenemata suurusest. Domelor on suurepärane aiamaja klaasist, mis on geniaalse disaini ja kvaliteetsete materjalidega. Tugeva puitkarkassi ja 360-kraadise klaaskattega Domelor klaasist aiapaviljonis on olemas kõik vajalik, et nautida mõnusat suvepäeva või kehva ilmaga tuppa varjuda. Domelori klaasist aiamaja on minimalistliku disainiga, mis teeb selle hõlpsaks integreerimise igasse keskkonda – sinu klaasist aiamaja võib olla väliköök, talveaed, paviljon, grillmaja või isegi kasvuhoone!

Kas Domelor klaasist aiamaja sobib mulle?

See on hea ja oluline küsimus, lõppude lõpuks oleme mures teie mugavuse ja naudingu pärast. Stiilsel aiamaja klaasist on palju eeliseid, mis eristavad seda teistest turul saadaolevatest toodetest – ¼ avanev osa aitab teil saada parima võimaliku ülevaate oma aiast või ümbritsevast loodusest. Tugev konstruktsioon ja hästi valitud materjalid tagavad võimaluse pikendada oma soojemat hooaega vähemalt 4 kuu võrra, samuti on võimalus tellida UV- või põrandaküte – klaasist aiamaja on tõeliselt universaalne lahendus, mis on loodud just teile. Kõik suvemajad vajavad terrassi, seega miks mitte teha Domelor klaasist aiamaja enda omaks!

Domelor klaasist aiamajad pakuvad teile võimalust oma ruum uuesti leiutada alates 7600 eurost ning Domelor aiamaja klaasist taga asuv geniaalne OnWoodsi meeskond teeb just teile personaalse pakkumise, mis annab teile palju otsustusruumi. Need suurepärased klaasist aiamajad mahutavad kuni 8 inimest, pakkudes piisavalt ruumi naljakaks ja seltskondlikuks õhtuks. Aiamajad klaasist on ideaalne lahendus igas suuruses kodudesse ja maakodudesse üle Eesti!

Nii et kui otsite veel seda puuduvat detaili oma koju, siis Domelor klaasist aiamaja võib olla just teile sobiv valik.

aiapaviljon