fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
väike suvemaja

Väike suvemaja

 täisväärtusliku suvemaja mugavus ilma palju ruumi ohverdamata.

Hea väike suvemaja peaks olema mugav, paindlik ja soodne. Seetõttu võib õige väikese suvemaja valimine tunduda keeruline ülesanne, õnneks on sellele üks lihtne lahendus.

Ja see lahendus on ainulaadne väike suvemaja Domelorist. Suvemajad võtmed kätte vaid kahe nädalaga.

aiamaja

Parimad ehitusmaterjalid.

Puit on vaieldamatult kõige levinum materjal suvemajade valmistamiseks – Domelor väike suvemaja kasutab just seda. Loodusliku materjali valimine võib aidata sellel teie õue ümbrusega sobituda, lisades samal ajal teie kodule ainulaadse tunde. Domelor väike suvemajas on tugevad vineerist talad.

Kuigi populaarse puidu hulka kuuluvad seeder ja punapuu, pakub vineer seevastu võrratut kergust. Puit vajab värvi ja seisukorra säilitamiseks töötlemist ja peitsimist ning Domelor väike suvemaja talad on kaetud ilmastikukindla materjaliga, et väike suvemaja kestaks väga kaua.
 
Selle väikese aiamaja ehitamisel kasutatud vineer vajab minimaalset hooldust, kuna ei vaja sagedast värvimist ega peitsimist. Klaasist suvemaja nagu see Domelorilt on kauakestev. Klaasist suvemajaga ei pea te muretsema hoolduse ja kõrgete remondikulude pärast, mistõttu on see tõeliselt odav suvemaja kõigile. Klaasist suvemaja valmib vaid mõne nädalaga, seega saad suvemaja võtmed kätte kohe pärast ehituse lõppemist.

Lisaks tugevale puitkonstruktsioonile on Domelor väikesel aiamajal täielik 360-kraadine vaade tänu kõikehõlmavatele klaaspaneelidele. Väikese suvemaja klaasid lasevad sisse kõige rohkem valgust ja pakuvad panoraamvaateid teie õuele. See on suurepärane valik ventilatsiooniks ja mikrokliima reguleerimiseks – saate kogu hoone hõlpsalt avada või halva ilma korral sulgeda.

Kaasaegne ja moderne disain.

Domelor väike suvemaja tunneb end tõeliselt ainulaadsena tänu oma minimalistlikule ja uuenduslikule disainile. See näeb hea välja igas õues, olenemata sellest, millist välimust otsite.

Moodsa välimuse saavutamiseks on alati oluline arvestada kuju, disaini ja kasutatud materjalidega. Domelor väike suvemaja pakub tipptaset kõikides kategooriates.

Kui paljud aiakonstruktsioonid on ruudu- või ristkülikukujulised, siis sfäärilised variandid, nagu Domelor väike suvemaja, on suurepärane ja ergonoomilisem alternatiiv. Lamekatuse või kaldkatuse valimine muudab ka teie ruumi välimust, andes sellele värske ilme, millest saab kindlasti vau-faktor.

suvemajad
väike aiamaja

Suured aknad ja klaassein toovad sisse palju valgust, sulandudes samas teie õue. Väikesest suvemajast saab ideaalne lahendus iga ilmaga ja igaks sündmuseks.

Palju ruumi kohandamiseks ja lihtne ehitamine.

Kuigi Domelor väike suvemaja on üksi suurepärane tänu oma tugevale disainile, saab seda igal ajal vastavalt oma eelistustele kohandada.

Näiteks on oluline hoida suvemaja talvel piisavalt soojas ja suvel piisavalt jahedas, et määrata, kui sageli seda kasutate.

Asukoht, eriti kas see on päikese käes või varjus, mõjutab suvel kuumaks muutumist. Kui soovite kohta külmana hoida, võite lisada konditsioneeri.

Kui soovite oma ruumi aastaringselt kasutada, otsige isolatsiooni, topeltklaasid ja mõnda tüüpi kütet – klaasist suvemaja on ülekaalukalt kõige töökindlam variant. Aiamaja kõrvale sobib hästi ka lõkkealus või tulease,mille leiate Home4youst.

Võimalik paigaldada põrandaküte

Samuti on võimalik paigaldada põrandaküte. Kaaluge oma toa suurust ja kulusid, et näha, kas need on teie ruumi jaoks parimad valikud. Kinnisvara ehitus ei tohiks olla raske.

Õnneks on Domelor väike suvemaja meeskond hea meelega nõus kõiki teie soove arutama ja teile personaalset pakkumist tegema. Väikesed suvemajad, suvila, moodulmajad ja puhkemajad – Domelorist võib saada kõik, mida soovid. Nii et kui uus väike suvemaja on see, mida soovid, siis võta nendega kohe ühendust ja saa varsti suvemaja võtmed kätte!

Pildil olevad aiatoolid leiate Home4you e-poest.

suvemaja