fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
valmis aiamajad

Valmis aiamajad

mis on valmis aiamaja ja miks on see ideaalne lahendus iga ilma ja olukorra jaoks.

Valmis aiamajade müük on muutunud järjest populaarsemaks üle Eesti, majaomanikud on hakanud hindama nende pakutavat mugavust ja paindlikkust. Õigete valmis aiamajade valimine võib olla sama lihtne. Peate lihtsalt arvestama oma isiklike vajadustega, oma eelarve ja kodueelistustega.

suvemaja

Valmis aiamajad on igasuguse kuju ja suurusega ning saadaval erinevates hinnaklassides. Sellise tohutu valiku korral võib olla lihtne kaotada ülevaade kõigist teile saadaolevatest valikutest. Õnneks on Eesti turul üksainus parim valik – Domelor valmis aiamaja on enamuse jaoks vaieldamatult mugavaim ja töökindlam valik. 

Domelor valmis aiamajad pakuvad turu avatuimat aiamajat tänu unikaalsete eeliste kombinatsioonile – terviklik 360-kraadine vaade tänu ainulaadsele disainile, avatavad uksed, mis tagavad suurepärase ventilatsiooni ja avatud vaate ning moodulkonstruktsioon, mis muudab selle paigaldamise kõikjal lihtsaks.

Tänu Domelor valmis aiamajale saad pikendada oma välihooaega vähemalt 4 kuu võrra, olgu selleks siis õues grillimine või õdusad õhtud sõprade ja perega. Tänu Domelori minimalistlikule ja mugavale konstruktsioonile on teil lihtne seda ka majadesse integreerida. Valmis aiamajad pakuvad suurepärast alternatiivi jäigale ja pikale ehitusele ilma nähtava lõpptulemuseta.

terviklik 360-kraadine vaade

Mis aga puutub, siis valmis aiamajad võivad võrreldes teiste tavavariantidega maksta kuni kaks korda vähem. Suurepärase kvaliteediga valmis aiamajad Domelorilt alates 7600 eurost personaalse pakkumisega igale kliendile. Meeskond aitab kaaluda kõiki transpordi, asukoha ja muid soove, et kogemus oleks võimalikult sujuv – valmis aiamajad peaksid probleeme lahendama, mitte tekitama. Tänu Domelorile saad soodsad aiamajad ilma kvaliteeti või funktsionaalsust ohverdamata.

Väga vähe on teisi suvemajasid, mis suudaksid Domelori funktsionaalsusega konkureerida. Oma valmis aiamajad saad lihtsa vaevaga muuta aiakuureks, suvemajaks või millekski muuks. Puidust aiamajad sobivad ideaalselt Eesti ilmaga ning on garanteeritult sinu parim valik vihmasteks ja sumedateks päevadeks. Kodukontor, aiakuur, suvemaja, kasvuhoone – vali erinevate rakenduste hulgast ja kohanda valmis aiamajad just oma vajaduste järgi. Ka puidust aiamajad ja puit lehtlad on kujunenud lemmikvalikuks isiklikesse aedadesse ja suvilatesse. See näeb isegi maja sees hea välja.

Kui otsite oma aeda parimat valmis aiamaja, siis Domelor on teile parim lahendus. Rahvusvaheline patenteeritud disain tähendab, et andekate disainerite ja inseneride meeskonnalt saate ainult parimat – valmis aiamajad võivad kergesti saada sinu uueks lemmikuks.

valmis aiamaja