fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
aiamaja väike

Väike ajamaja

Ideaalne lahendus igas suuruses koju või maakodusse.

Teie isiklik väike aiamaja võib olla kõik, mis teile meeldib, kontorist õueköögini.

väike aiamaja

Kas otsite oma kinnistule universaalset hoone juurdeehitust? Väikesest aiamajast saab suhteliselt lihtsalt see universaalne lahendus. Domelori pakutav kaasaegne ja stiilne lahendus võib kergesti saada teie kinnisvara keskpunktiks, pakkudes suurepärast funktsionaalsust ning hinna ja kvaliteedi suhet.

Aga mis teeb Domelor väike aiamaja nii heaks?

Kõigepealt alustame välimusest. Domelori väikese aiamaja unikaalsus peitub osaliselt selle vau-faktoris. Lõppude lõpuks ei leia kusagil mujal turul täielikku moderne aiamaja täieliku 360-kraadise vaatega. Sellise suurepärase disainiga saate päikesepaistelistest päevadest maksimumi võtta ja kogeda loodust nagu kunagi varem.

Domelor väike aiamaja on elegantse minimalistliku disainiga, mis muudab selle hõlpsaks integreerimiseks igasse disaini. Selle lihtne ja avatud konstruktsioon muudab selle tõeliselt majaks kõigile. Paljud väikesed aiamajad, vaatamata sellele, mida nimi võib vihjata, on siiski liiga kohmakad ja ebamugavad – Domelor väikese aiamaja puhul pole see kunagi probleemiks. Domelor väike aiamaja ergonoomiline disain võimaldab palju paindlikkust, ¼ sellest saab ilusa ilma korral avada või tihedalt sulgeda, kui vihm hakkab hubast atmosfääri häirima. Paigaldades selle väikese aiamaja oma aeda, pikendate oma sooja aastaaega kindlasti vähemalt 4 kuud – sellest võib saada lihtsalt aiakuur või täisväärtuslik suvemaja, kus veeta nädalavahetusi sõprade ja perega. Domelor väike aiamaja annab teile vabaduse korraldada oma ruumi nii, nagu see just teile sobib – see võib olla maja kõigi teie vajaduste jaoks.

Mis puudutab praktilisi asju, siis Domelor väikese aiamaja meeskond on kõigele mõelnud – sellised tooted on just OnWoods eripära. Kupli eest alates 7600 eurost saad parima kvaliteediga materjalid – puit ja polükarbonaat -, mis tagavad teie puitmaja pikaajalise teenindamise. Teie aed on piiratud ruumiga, seega tasub läbi mõelda, mis selle keskkonnale kõige rohkem kasu toob – kas aiakuurid või puidust aiamaja. Mugavate mõõtmetega kuni 3 meetri kõrguse ja 9 m2 ümbermõõduga Domelor väike aiamaja sobib ideaalselt aiakuurile või muu jaoks, mis teil meeles on. See väike aiamaja mahutab kuni 8 inimest, andes teile vajaliku vabaduse otsustada, mida oma ruumiga teha soovite. Domelor väike aiamaja on ideaalne valik igaühele, kasvõi aia kuur või midagi veel!

Seega, kui oled tundnud, et teie maakodust võib midagi puudu olla, aga pole päris täpselt aru saanud, mis see on, siis Domelor väike aiamaja võib olla just see, mida otsid!


väikesed aiamajad