fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
aiamajad terrassiga

Aiamajad terrassiga

Suurepärane valik grillimiseks ja pereõhtuteks.

Aiamajad terrassiga on eestlaste seas pikka aega olnud väga populaarne. Ja seda on lihtne mõista. Suurema ruumi mugavus muudab selle suurepäraseks valikuks igal aastaajal. Aga milline aiamaja terrassiga on parim?

aiamaja terrassiga

Domelori terrassiga aiamaja on olnud paljudele eestlastele usaldusväärne valik ning selle maine ja usaldus on igati ära teenitud.

Suurepärane lisand igasse aeda.

Lihtne on hakata mõtlema, milline võiks olla parim viis oma aia piiratud ruumist rohkem funktsionaalsust välja tuua. Õnneks on vastus palju lihtsam kui tundub – aiamajad terrassiga aitab luua illusiooni suuremast ruumist peaaegu igas keskkonnas. Hea aiamajad terrassiga on ideaalne ja universaalne lahendus igal aastaajal. Suvekuudel saab neist hõlpsasti suurepärane grillimiskoht, talvehooajal aga kogunemiskoht tähistamiseks ja kõigeks muuks. Aiamajad terrassiga toob ka rohkelt paindlikkust, tänu paljudele erinevatele kasutusvõimalustele – sinu suvemajast võib saada aiakuur, kasvuhoone, grill maja või või saunamaja, kui saunamaja müük sulle ei sobi.

Kui aiamajad terrassiga kõlab nagu midagi, mis võiks sulle huvi pakkuda, siis sul on vedanud! Domelor aiamaja terrassiga on pikka aega olnud usaldusväärne lahendus koduomanikele üle kogu riigi. Need sobivad hõlpsasti igas suuruses aedadesse ja tänu oma minimalistlikule konstruktsioonile näevad hea välja vaatamata teie aia üldilmele – terrassiga aiamaja sulandub kindlasti sujuvalt ja mugavalt. Paljud tarvikud ja tooted, nagu puidust terrassilaud, muudavad puitmajad ja suvemaja ideaalseks raha säästjaks.

Ideaalne valik kõigile.

Kuigi võite endalt küsida, kas Domelor aiamajad terrassiga sobivad mulle, on alati parem kaaluda ilmseid eeliseid. Trendikas aiamaja terrassiga on mitmeid eeliseid, mis eristavad seda teistest tavapärastest võimalustest – 1/4 avanev sektsioon võimaldab teil saada võimalikult suure vaate oma aiale või ümbritsevale loodusele. Tänu vastupidavale konstruktsioonile ja hoolikalt valitud materjalidele saate oma soojemat hooaega pikendada vähemalt 4 kuu võrra ning lisaks on võimalik soetada UV- või põrandaküte – aiamajad terrassiga on tõeliselt universaalne just teile mõeldud lahendus. Ümbritseva haljasala hoolduse teeb eriti lihtsaks STIHL robotniiduk.

aiamajad
aiamaja

Domelor aiamajad terrassiga pakub sulle võimalust oma aeda ümber kujundada alates kõigest 7600 eurost ning andekas OnWoodsi meeskond aiamajad terrassiga taga teeb eritellimusel pakkumise ainult sinu jaoks, jättes sulle valikuvõimalusi rohkelt. See fantastiline aiamajad terrassiga mahutab kuni 8 inimest, mis võimaldab veeta mõnusa ja meeleoluka õhtu – terrassiga aiamaja on mõnusa ajaveetmise võti.

Seega, kui otsite oma aias seda puuduvat elementi, võivad Domelor aiamajad terrassiga olla just teile sobiv vastus!