fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
klaasist grillmajad

Klaasist grillmaja

Väliköök iga ilmaga.

Klaasist grillmaja on parim valik pikendamaks oma grillihooaega mitme kuu võrra, olenemata ilmast.

grillmajad klaasist

Võib-olla mõtlete sellele, mis oleks suurepärane viis oma sisemise grillguru äratamiseks? Meie jaoks on vastus lihtne: klaasist grillmaja on universaalne lahendus, mis saab suurepäraseks ostuks igale grillisõbrale ja toimib ka mõnusa puhkenurgana.

Õige klaasist grillmaja valimine on aga aja- ja raharaiskamise vältimiseks väga oluline. Õnneks on Domelor klaasist grillmaja universaalselt suurepärane valik igasuguse kuju ja suurusega kodudesse. Domelor on fantastiline grillmaja klaasist nutika disaini ja kvaliteetsete materjalidega. Domelor klaasist aiapaviljon pakub kõike, mida vajate ilusa suvepäeva nautimiseks või viletsa ilmaga toas varjumiseks, tänu tugevale lehtpuustruktuurile ja 360-kraadisele klaaskattele saate nautida maitsvaid eineid täielikus mugavuses. Domelori klaasist grillmaja on lihtsa, kuid geniaalse disainiga, mis võimaldab selle hõlpsasti igasse keskkonda integreerida – sinu klaasist grillmajast saab imeline väliköök, aga see võib olla ka suurepärane terrass või lihtne paviljon, kui süda seda ihkab.

Kas klaasist grillmaja on minu jaoks õige valik? 

Sada korda jah! Domelor klaasist grillmajad on ideaalne lahendus, kui grillimist takistab vaid halb ilm. Klaasist grillmajad, just nagu aiamajad klaasist, on suurepärane võimalus pereõhtutest maksimumi võtta, maitsvat toitu nautida ja meeldejäävaid hetki teha.

Praktilisuse osas on OnWoodsi meeskond mõelnud kõigele – sinu klaasist grillmajas on olemas kõik, mida vajad. Alates 7600 eurost kuppelhoone eest saate kvaliteetseimad materjalid, et teie klaasist grillmaja kestaks kaua – see kaheksanurkne aiapaviljon on tõeline ime igale õuefännile. Kuna sinu aias on ruumi vähe, siis otsusta, mis sellele kõige paremini kasuks tuleb – paviljonid või mõni muu ehitus. Domelor klaasist grillmaja on ideaalsete mõõtmetega, kõrgusega kuni 3 meetrit ja läbimõõduga 3,6 m, mistõttu sobib see nii väliköögiks kui ka kõigeks muuks, mida plaanite ehitada. Jahedad õhtud teeb eriliselt hubaseks soojuskiirgur. See suurepärane grillmaja klaasist mahutab kuni 8 inimest, pakkudes sulle vajalikku paindlikkust, et pidada pikki ja hubaseid koosviibimisi oma sõprade ja perega.

Seega, kui oled otsinud mõnusat grillimiskohta, kuid ei otsustanud lõpuks midagi, siis grillmaja klaasist võib olla just see, mida otsid!

Pildil olev munagrill ehk green egg grill on võimalik soetada Home4you e-poest või kauplustes, mis asuvad üle Eesti.

Klaasist grillmaja