fbpx

Miks on Kamado grill üks parimaid valikuid?

Kamado grill ei ole võitnud paljude südameid ainuüksi kauni disaini, vaid peamiselt rohkete kokkamise võimaluste tõttu. Tegemist on keraamilise grilliga, mis viib suvised grillõhtud täiesti teisele tasemele ja lubab sul valmistada kõike alates pitsadest kuni grillitud juurviljade ja lihani välja. Miks on Kamado grill niivõrd hea ja miks tasub see enda terrassile soetada? Leia küsimustele vastused ja osta oma uus keraamiline grill Hansaposti või Kaup24 valikust.

kamado grill

Miks valida Kamado grill?

Üks peamisi põhjuseid, miks Kamado grill leiab tee paljude inimeste kodudesse on imeliselt mahlase liha küpsetamine. See on tänu keraamilise grilli omadustele, mis vajab vähem kuumust, et saavutada küpsetamiseks ideaalne temperatuur. Rääkimata sellest, et Kamado grill lubab sul ka toitu suitsutada, praadida ja loomulikult ka grillida. Grilli mitmed tasandid võimaldavad samaaegselt küpsetada juurvilju ja liha või kala. Nii saab toit valmis kiirelt ja mugavalt. Kamado grill on loodud tõelistele gurmaanidele, kellele meeldib katsetada erinevaid retsepte ja pakkuda perele alati parimaid maitseelamusi.

Lisaks rohketele kokkamise võimalustele, on Kamado grill valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis õige hooldamisega võivad püsida lausa kogu eluea. Tegemist on investeeringuga kogu eluks. Viimaseks ja mitte üldse vähem oluliseks on toote disain. Kamado grill on silmailuks sinu terrassil või aianugas. Kujunda kaunis aianurka, kus valmistada süüa, nautida pikki õhtusööke ja veeta toredat aega koos oma pere ja sõpradega.

Milline Kamado grill valida?

Kui oled veendunud, et Kamado grill on vajalik ka sinu kodus, võib sul peas mõlkuda küsimus, milline soetada. Tutvudes tootevalikuga märkad, et Kamado grille on väga palju erinevaid: nii väiksemaid kui suuremaid ja erinevate funktsioonidega. Vali endale Kamado grill, mis tagab sinu vajadused. Mõtle läbi, kui tihti sa seda kasutaksid, milliste toitude kokkamiseks ja kui suures koguses sa soovid korraga süüa valmistada. Need küsimused aitavad sul leida sobiva Kamado grilli. Valikus on nii Kamado Mini, Classic ja teised mudelid. Tutvudes kõikide mudelite omadustega, saad valida endale sobiva. Lubame, et keraamiline Kamado Joe grill muudab kokkamise lihtsaks ja nauditavaks ning rääkimata nendest maitseelamustest, mis sa selle abil saad.

Kui sul on Kamado grill välja valitud, siis mõtle sellele, kuhu see paigutada. Kui soetad endale mini versiooni võid vajada ka spetsiaalset alust, kuhu see asetada. Kamado grill võiks asuda sinu terrassil või aianurgas seal, kuhu oled planeerinud kokkamise nurga. Nii on sul lisaks grillile lähedal ka maitsetaimed ja tööpind, kus toitu ette valmistada. Kui vaja, saad soetada endale lisatarvikud, mis on vajalikud Kamado grilli paremaks kasutamiseks. Kõik leiad ikka laia valikuga Hansaposti kui ka Kaup24 abiga.

kamado grillid