fbpx

Kõige Avatum
aiamaja turul

Unikaalne 360° vaade
Avarad uksed
Hea ventilatsioon ja avatud disain
modernne aiamaja

Moderne aiamaja

kaasaegne disain ja suurepärane kvaliteet suvemajas Domelorilt.

Modernse aiamaja valimine võib olla keeruline, arvestades, et enamik tootjaid ei muuda kunagi oma ehitusprotsesse ega paranda neid mingil moel. Õnneks on turul paljulubav uus nägu – Domelor moderne aiamaja.

suvemaja

Modernne disain.

Moderne aiamaja disain võib tähendada palju asju igaühe jaoks. Mõne inimese jaoks on see unikaalne kuju, teiste jaoks aga minimalistlik disain ja looduslikud materjalid. Ükskõik, millises spektrinurgas te ka ei asuks, on üks asi, milles võite kindel olla – Domelor moderne aiamaja on ühtaegu funktsionaalne ja ilus. Moodne aiamaja näeb hea välja igas aias, olenemata aiakujundusest.

Nagu paljud modernsed aiamajad, kasutab see moodne aiamaja ära kogu ruumi ja ei sisalda midagi üleliigset. Erinevalt teistest on Domelor moderne aiamaja minimalistlik disain koos ainulaadse täieliku 360-kraadise vaatega, mis võimaldab teil oma vaadet hõlpsalt reguleerida. See on täielikult avatav, nii et ventilatsioon, päike ja kõik muu on teie käes. Kui ilm on halb, sulgege julgelt kõik uksed või avage need ilusa päeva jooksul, et päikest sisse lasta. Modernsed aiamajad on taskukohased varjualused iga ilmaga.

Silmapaistev ehituskvaliteet.

Iga moderne aiamaja tuleb ehitada laitmatult, et see toimiks kaua ja kestaks mitu hooaega. Täpselt nii on ka Domelori puhul – see moodne aiamaja on ehitatud ainsa eesmärgiga pikendada teie välihooaega vähemalt 4 kuu võrra või tuua see siseruumidesse lehtlana, kui soovite.

Domelor moderne aiamaja kasutab kvaliteetseid klaaspaneele, mis moodustavad peaaegu kogu hoone ja mille ümberringi toetavad puittalad. Vineer on kaetud ilmastikukindlate materjalidega, et võidelda Eesti ilmastikuga. Hoone avaras sees on ruumi kuni 8 inimesele, mis teeb sellest suurepärase grillimiskoha või lihtsalt suvemaja. Ümbritseva haljasala hoolduse teeb eriti lihtsaks STIHL robotniiduk.

moodne aiamaja
modernsed aiamajad

Suurepärane hind.

Erinevalt teistest turul olevatest aiamajadest on Domelori moderne aiamaja nii soodne kui ka töökindel. Moderne aiamaja meeskond teeb Sulle personaalse pakkumise, mis katab kõik sinu mured, sh transport, ehitus ja tugi.

Selline pakett on alates kõigest 7600 eurost, kuid lõpphind määratakse alati täpselt teie jaoks! Nii et mida iganes te otsite, võtke kindlasti ühendust ja jagage oma soove, et saada ainult parimat. Domelor moderne aiamaja võib olla aiakuur, grillmaja, varjualune – valik on sinu. Modernsed aiamajad pakuvad võrratut paindlikkust ja täiesti uut lähenemist aiamajale.